3 elvitel a Knights veszteségéből: A hazai bajok folytatódnak a Detroit ellen

A Detroit Red Wings védői, Filip Hronek (17) és Ben Chiarot (8) elveszik a Golden Knights centerét,... A Detroit Red Wings védői, Filip Hronek (17) és Ben Chiarot (8) a Golden Knights centerét, William Karlssont (71) a pohárba viszik az NHL jégkorongmérkőzés első szakaszában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön. Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights védője, Alex Pietrangelo (7) a Detroit Red Wings elleni gólját ünnepli csapattársaival az NHL jégkorongmérkőzés első szakaszában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights vezetőedzője, Bruce Cassidy, center, a Detroit Red Wings elleni NHL-hoki meccs első szakaszának végét nézi a T-Mobile Arenában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights védője, Alex Pietrangelo (7) a Detroit Red Wings elleni gólját ünnepli csapattársaival az NHL jégkorongmérkőzés első szakaszában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights centere, William Karlsson, igaz, a képen nem látható Alex Pietrangelo védő gólját ünnepli a Detroit Red Wings elleni NHL-hoki meccs első harmadában a T-Mobile Arenában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. . (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights védője, Kaedan Korczak (6) jégre korcsolyázik a Detroit Red Wings elleni NHL-hoki meccs előtt a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights Drumbots a Detroit Red Wings elleni NHL-hokimérkőzés előtt lép fel a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings balszélsője, Lucas Raymond (23) ünnepli gólját centerrel, Dylan Larkinnal (71) a Golden Knights elleni NHL-hoki meccs első harmadában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. . (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights kapusa, Adin Hill (33) megállítja a korongot a Detroit Red Wings elleni NHL-hoki meccs első szakaszában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings védője, Jake Walman (96) és a Golden Knights jobbszélsője, Phil Kessel (8) küzdenek a pozícióért a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban zajló NHL jégkorongmérkőzés első szakaszában. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings balszélsője, Lucas Raymond (23) gólt lő a Golden Knights kapusa, Adin Hill (33) és a center, Nicolas Roy (10) mellett az NHL jégkorongmeccs első harmadában a T-Mobile Arénában január 19-én, csütörtökön. 2023, Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings ünnepel, miután gólt szerzett a Golden Knights ellen a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban lejátszott NHL jégkorongmérkőzés második harmadában. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Vegas Golden Knights védője, Brayden McNabb (3) korcsolyázik a koronggal a Detroit Red Wings elleni NHL-hokimérkőzés második szakaszában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings balszélsője, Tyler Bertuzzi (59) és a Golden Knights védője, Ben Hutton (17) a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban küzd meg a pozícióért az NHL jégkorongmérkőzés második szakaszában. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings centere, Robby Fabbri (14) a Detroit Red Wings balszélsője, Dominik Kubalik gólja után ünnepel, a képen nem látható, ahogy a Golden Knights kapusa, Adin Hill (33) nézi a T-Mobile Arénában egy NHL-hoki meccs második harmadát. 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights kapusa, Adin Hill (33) védi a hálót, miközben a védő Alec Martinez (23) és a Detroit Red Wings centere, Pius Suter (24) üldözi a korongot az NHL jégkorongmeccsének második harmadában a T-Mobile Arénában, csütörtökön, januárban. 19, 2023, Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights kapusa, Adin Hill (33) felad egy gólt a Detroit Red Wingsnek a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban zajló NHL jégkorongmérkőzés második harmadában. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights védője, Nicolas Hague (14) és a Detroit Red Wings balszélsője, Lucas Raymond (23) küzd a korongért a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban zajló NHL jégkorongmérkőzés második szakaszában. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings kapusa, Ville Husso (35) megállította a Golden Knights centere, Byron Froese (51) lövését a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban lezajlott NHL jégkorongmérkőzés második szakaszában. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Detroit Red Wings a Golden Knights elleni gól után ünnepel a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban, a második játékrészben lejátszott NHL-hoki meccsen. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights kapusa, Adin Hill (33) blokkolja a Detroit Red Wings balszélsője, David Perron (57) lövését, miközben a Golden Knights védője, Nicolas Hague (14) tisztázni akarja a korongot a T-Mobile Arénában zajló NHL-hoki meccs második harmadában. 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights centere, Byron Froese (51) és a Detroit Red Wings védője, Ben Chiarot (8) küzd a korongért az NHL jégkorongmeccsének második harmadában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Vegas Golden Knights centere, William Karlsson, igaz, gólt lő a Detroit Red Wings kapusa, Ville Husso (35) ellen az NHL-es jégkorong harmadik harmadában a T-Mobile Arénában 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights centere, Jack Eichel (9) a jégre esik, miközben a Detroit Red Wings védője, Ben Chiarot (8) és a Golden Knights jobbszélsője, Michael Amadio (22) verseng a korongért a T-Mobile Arénában zajló NHL-hoki meccs harmadik harmadában. 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Golden Knights centere, William Karlsson (71) megpróbálja bevinni a korongot a Detroit Red Wings kapusa, Ville Husso (35) ellen a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön, Las Vegasban zajló NHL-hoki meccs harmadik harmadában. . (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  A Vegas Golden Knights centere, Jonathan Marchessault (81) a T-Mobile Arénában, 2023. január 19-én, csütörtökön Las Vegasban a Detroit Red Wings elleni NHL-hoki meccs harmadik harmadának utolsó másodperceiben kihagyott. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

Jonathan Marchessault a Dallas elleni hétfői hazai vereség után szólította meg csapattársait.

A Golden Knights jobbszélsője elmondta, hogy az öltözőben minden játékosnak fel kell lépnie a csapat olyan kulcsfontosságú játékosaival, mint Mark Stone kapitány, Shea Theodore és mások. A Knightsnak inkább „20 srácos mentalitásra” volt szüksége – mondta Marchessault csütörtök reggel.

A csapatnak két napja volt a mérkőzések között, hogy felkészüljön erre a közös erőfeszítésre. De amikor csütörtökön a Detroit Red Wings ellen elesett a korong, nem volt ott.

Bruce Cassidy edző elmondta, hogy a Knightsnak továbbra is akadtak „utasai” a T-Mobile Arénában, a bejelentett 17 911 fős közönség előtt 3-2-re elveszítették. A srácok, akikre a csapat számít, nem lépnek fel.

Az eredmény a Knights első hárommeccses vereségsorozata a szezonban, és hazai rekord, amely 13-13-ra esett.

„Teljes felállás nélkül nem fogunk minden este nyerni, de sokkal versenyképesebbnek kellene lennünk” – mondta Cassidy. „Kicsit csalódott vagyok a srácokban, akik nem hozták be.”

A Knights (28-16-2) kevés támadójátékot kapott sok játékosától a Detroit ellen.

Marchessault és a center William Karlsson alig több mint egy perccel kapott ki kettő az egy ellen a meccsen, amelyet a védő Jake Walman tört meg. Karlsson azt mondta a meccs után, hogy lőnie kellett volna, ahelyett, hogy megpróbálna passzolni Marchessault felé. A Knights szinte semmilyen más rohanási lehetőséget nem teremtett az éjszaka hátralévő részében.

A Natural Stat Trick webhely szerint öt nagy veszélyt jelentő góleséllyel végeztek öt az öt elleni meccsen, holtversenyben a szezon negyedik legalacsonyabb összesítésével.

A két-egy elleni meccsen elszalasztott lehetőség a lovagok újabb gyenge kezdését eredményezte.

A center Nicolas Roy a második műszakában eltántorított egy korongot a védekező zónában, és a Red Wings (19-17-8) kihasználta. A center Dylan Larkin lőtt éles passzt a jobb szélen, Lucas Raymond felé, így 2:45-nél belevágott a meccsbe.

Ez volt az ötödik meccs zsinórban, amikor a lovagok megengedték ellenfelének, hogy először szerezzen gólt.

Úgy tűnt, az első harmad végén stabilizálták a helyzetet, és a védő, Alex Pietrangelo 37 másodperccel a szünet előtt kiegyenlített.

kos férfi gemini nő

Detroit azonban nem ment el.

A balszélső Dominik Kubalik 2:37-re lőtt erőjátékos gólt a második játékrészben, miután kiharcolta a védő Nic Hague-t. A negyedik vonal centere, Joe Veleno egy csuklólövéssel növelte a Red Wings vezetését, 9:35 volt hátra a játékrészből.

A Knights egészen addig, amíg a center Jack Eichel – akinek Cassidy szerint „jobbnak kell lenni”, ha a játékosok kiesnek a sorból – nem lőtt Karlssonról a hálóba, amikor 41,5 másodperc volt hátra. A Red Wings kitartott a 0-2-1-es kicsúszásig. A Knights 2-4-re alulmaradt a szezonban tartó, hét meccses hazai pályán.

Ez a legutóbbi vereség miatt a második helyre csúszott a Pacific Division tabellán. A Seattle csütörtökön legyőzte a New Jersey-t, és 58 ponttal mérkőzött meg a Knights-szal, de a Krakennek van egy meccse.

„Most már három egyből” – mondta Karlsson. „Nem veszíthetjük el a hitünket, tudod? Mert tudjuk, hogy meg tudjuk csinálni. egyszerűen nem tudunk beszélni. Meg kell tennünk. Több akció. Kevesebb beszéd.'

Íme három kivonat a veszteségből:

1. Pontozási küzdelmek

A Knights 15 gólt szerzett ezen a hazai pályán, ebből ötöt az utolsó három meccsükön.

A T-Mobile Arénában a gólszerzésért folytatott küzdelmeik az egész szezonban következetesek voltak. A Knights a 31. helyen áll a hazai pályán szerzett gólok számában (2,68) csütörtökön, és csak az Anaheim Ducks előzte meg. Lövésszázalékban (8,33) a 30. helyen álltak.

A Knights a meccsenkénti gólok tekintetében a negyedik (3,85) és az ötödik az idegenben lövés százalékában (11,85).

„Úgy gondolom, hogy csoportként egy kicsit meg kell nehezítenünk a dolgunkat más csapatok előtt” – mondta Pietrangelo. 'Ezek a kapusok nagyon sok korongot látnak.'

2. Husso ízleli a győzelmet

A Red Wings kapusa, Ville Husso hat próbálkozásból 33 védést mutatott be a Knights elleni első győzelmével.

Husso 21 gólt lőtt az előző öt meccsén, beleértve a 4-1-es vereséget Detroitban december 3-án. Csütörtökön megnyerte a visszavágót Adin Hill kapussal, így 0,869-re növelte védési százalékát a Knights ellen.

mit jelent a 312 -es szám

Hill 22-szer védett, és három rajtból először veszített, és csak negyedszer az egész szezonban.

3. Nincs extra All-Star

A Knights’ All-Star Weekend résztvevői kettőnél maradnak.

A Vancouver centere, Bo Horvat, az Edmonton centere, Leon Draisaitl és a kapus, Stuart Skinner a Csendes-óceáni Divízió lista utolsó három helyén végzett csütörtökön.

A Knights továbbra is Cassidy és Logan Thompson kapus lesz az eseményen.

Lépjen kapcsolatba Ben Gotz-cal a címen bgotz@reviewjournal.com. Kövesse @BenSGotz Twitteren.