A lázadók az első félidőben erejüket használják fel a győzelem érdekében, veretlenek maradnak

Az UNLV Rebels gárdája, Luis Rodriguez (15) és a támadó Victor Iwuakor (0) ünnepel csapata után... Az UNLV Rebels gárdája, Luis Rodriguez (15) és támadó, Victor Iwuakor (0) ünnepel, miután csapatuk hárompontos gólt szerzett a Dayton Flyers elleni NCAA egyetemi kosárlabda-mérkőzés második félidejében a Thomas & Mack Centerben november 15-én, kedden. , 2022, Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt

Az UNLV két ponttal lemaradt, miután a San Diego támadója, Jaiden Delaire 11:29-cel az első félidőből szombaton hátralévő ütést dobott.

Mire a Toreros másodéves Wayne McKinney III megszerezte a San Diego következő kosarát, már majdnem három perc telt el, és a Rebels kilenc ponttal vezetett. Amikor a San Diego megszerezte a következő pontjait, az UNLV 15-tel vezetett.

szex egy mérleg férfival

A lázadók 8-0-ra jutottak el a Toreros elleni 95-78-as győzelemmel a San Diego-i Jenny Craig Pavilionban, 21-4-es futással körülbelül 5 és fél perc alatt átvették az irányítást. Torerosék soha nem szerezték vissza a vezetést.

„Jelenleg jól érzik magukat” – mondta Kevin Kruger, a Rebels edzője a meccs után újságíróknak.

Négy lázadó kétszámjegyű értéket ért el, az UNLV 17 labdarúgást kényszerített ki, a Rebels pedig 52,5 százalékot lőtt mezőnyből és 48,1 százalékot 3-ról. Az UNLV legnagyobb előnye 31 pont volt a szezon első igazi idegenbeli meccsén.

Korán a Rebels némi rozsdásodást mutatott, miután az elmúlt héten nem játszottak. Az UNLV első 13 lövéséből kilencet kihagyott, köztük hat 3-ast. A fő szikrát támadásban a másodéves Jackie Johnson III adta, aki öt gyors pontot szerzett a padról, és egy 3-as asszisztens volt a 12 pontos teljesítmény felé vezető úton.

„Egy hetes elbocsátásunk volt, ami a mi személyzetünk gondja volt” – mondta Kruger. – Nem voltunk biztosak benne, hogyan fogjuk ezt kezelni.

A lázadóknál a dolgok 12 perc körül változni kezdtek. Az UNLV kezdett kiszállni az átmenet során, és a védelem bekapcsolódott. Torerosék (5-4) az első félidőben 12 labdát követtek el, amit a Rebels 14 pontra fordított.

Az UNLV a gyorsszünetben 20 pontot is szerzett az első 20 percben, és az átmenetben 31 ponttal fejezte be a meccset.

„Úgy nézett ki, ahogyan ki kellett volna néznie, a srácok csak sprinteltek, és színjátékot csináltak egymásnak” – mondta Kruger. „A sarokba érve, jó teret teremtve egymásnak, nagyon jó érzés volt végignézni, ahogy a jó védőlabdák jó, pozitív gyorskitörésekhez vezetnek.”

Míg a védekezés segítette az UNLV-t a vezetés megszerzésében, a 3 pontos lövések miatt elszaladt a győzelemmel. A lázadók 13-27-re mentek az íven túlról. Hét játékos tett legalább egy 3-ast, három játékos pedig többször próbálkozott.

Az idős Luis Rodriguez, aki a szezont egy kis szárazságban kezdte, 3-ról 5-re, 3-ról 5-re, 7-9-re pedig a padlóról ment a legjobb meccs 19 pontja felé.

Az UNLV több fontos szereplôjétôl is erôteljes teljesítményt kapott. A Senior center, David Muoka a SoCal Challenge nehéz hétvégéjéről visszatért, és nyolc ponttal végzett egy tökéletes estén. Hét lepattanót, négy blokkot és egy labdaszerzést is szerzett, Kruger pedig azt mondta, hogy különösen lenyűgözték Muoka aktív kezei.

„Nem győzi le a dribbeléstől, és bármikor van valaki, aki meg tudja védeni a felnit és kitörölni a hibákat, ez sokkal jobbá teszi a védekezést” – mondta Kruger.

Ráadásul a rangidős gárda, Justin Webster folytatta az apró dolgokat: két lepattanót, két eladott labdát és gólpasszt adott. Webster azonban végre megvolt a szezon első nagy lövöldözős estéje: 3-ról 4-4-re lépett 16 pontot.