Az Arbor View győzelmet aratott a gól nélküli 1. negyed után

Sebastian Knox (2) az Arbor View-ból körbevezeti a Cimarron-Memorial Amir McDanielsét,... Az Arbor View játékosa, Sebastian Knox (2) körbevezeti a Cimarron-Memorialban játszó Amir McDanielst, balra, egy fiú középiskolai kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Ridge Adams (11) a Cimarron-Memorial játékosa, Gerald Patterson ellen lövöldözik egy középiskolai kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View segédedzője, Mark Dickel a pálya széléről kiabál csapatának a Cimarron-Memorial elleni fiú középiskolai kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High School-ban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  A Cimarron-Memorial játékosa, Jesse Judkins kipattanó passzt kapott csapattársától, Gerald Pattersontól (32) az Arbor View elleni középiskolás kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Sebastian Knox (2) panaszkodik egy játékvezetőnek, miután szabálytalanságot követtek el, míg a Cimarron-Memorial játékosa, Amir McDaniels (23) segít neki felállni egy fiú gimnáziumi kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. . (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Maximus Romero (1) szabaddobásra készül a Cimarron-Memorial elleni középiskolás kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High School-ban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Tremmell Darden Jr. (10) körbevezeti a Cimarron-Memorialban játszó David Lynch-et (13) egy középiskolás kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View-s Ridge Adams balra ugrik, hogy passzoljon csapattársának, Jalen Dickelnek (4), míg a Cimarron-Memorial játékosa, Gerald Patterson, középen őrködik egy középiskolai fiú kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Lasban. Vegas. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Sebastian Knox (2) a Cimarron-Memorial játékosa, Gerald Patterson ellen lövöldözik, egy középiskolai fiú kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View Maximus Romeroja (1) a karika felé hajt, míg a Cimarron-Memorial játékosa, Casey Branham (22) fut őrködni egy fiú gimnáziumi kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  A Cimarron-Memorial játékosa, Jesse Judkins (0) megkerüli az Arbor View Maximus Romero-t (1) egy középiskolai fiú kosárlabdameccsen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View Demarion Yap (0) a Cimarron-Memorial Geremiah Rone-ja (11) körül autózik egy középiskolai fiú kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High School-ban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View segédedzője, Mark Dickel a pálya széléről kiabál egy középiskolai fiú kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Wyatt Jaeck (35) a Cimarron-Memorial ellen lő egy középiskolai fiú kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Maximus Romero (1) körbevezeti a Cimarron-Memorial David Lynchjét (14) egy középiskolai fiú kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Sebastian Knox (2) a Cimarron-Memorial játékosa, Geremiah Rone (11) ellen lő egy középiskolai fiú kosárlabdameccsen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Sebastian Knox (2) az Arbor View-ból (2) elhalad a Cimarron-Memorial David Lynchje mellett, jobbra, egy fiú középiskolai kosárlabda-mérkőzésen az Arbor View High School-ban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  A Cimarron-Memorial játékosa, Ricky Adams (42) 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban, az Arbor View High Schoolban egy fiú gimnáziumi kosárlabdamérkőzésen csapja el a labdát az Arbor View játékosától, Jalen Dickeltől, jobbról második. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Sebastian Knox (2) a karika felé hajt egy fiú gimnáziumi kosárlabda-mérkőzésen a Cimarron-Memorial ellen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View játékosa, Jalen Dickel (4) a Cimarron-Memorial játékosa, Gerald Patterson (32) ellen lövöldözik egy középiskolai fiú kosárlabdameccsen az Arbor View High School-ban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View edzői stábja, köztük Mark Dickel segédedző, jobb oldalról kiabál a középiskolás fiúk kosárlabda-mérkőzésén a Cimarron-Memorial ellen az Arbor View High School-ban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Az Arbor View szurkolói szekciója enyhe tapsot ad, miután csapatuk megnyerte a középiskolai fiúk kosárlabda-mérkőzését a Cimarron-Memorial ellen az Arbor View High Schoolban 2023. január 3-án, kedden Las Vegasban. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt

Hideg volt az Arbor View edzőtermében kedd este, mivel sok néző nem vette le a kabátját. De a levegő hőmérséklete semmi volt ahhoz képest, ahogy a csapatok sarkvidéki lövöldözést indítottak a játék kezdetén.

Az első negyedben az Aggies és a Cimarron-Memorial együttese gyakrabban fordult elő, mint a lövések.

Az Arbor View végül néhány lövést lőtt, és növelte a nyomást a védelemre, miközben 45-34-re megnyerte a Spartanokat.

„Ez egy biztos küzdelem volt” – mondta Dustin Clayton, az Arbor View edzője. 'Brutális. Nehéz nézni.”

Clayton csapata egy negyed után 4-0-ra, a félidőben pedig 17-12-re maradt el, mielőtt végre pályára került. Aggies 11-et rúgott ki a harmadik negyedben, és kilenc pontra fordította a támadást.

„Úgy gondolom, hogy a srácaink a védekezésre gyakorolt ​​nyomás, a teljes pálya és egy kis csapda akció segített nekünk, felpörgetett minket” – mondta Clayton. „És elkezdtünk támadni lefelé és bejutni a festékbe, ami az első félidőben nem igazán sikerült. Megelégedtünk a külső 3-asokkal.”

A másodéves gárda, Tremmell Darden a harmadik negyedben hat gyors ponttal segítette meg a lendületet, köztük Sebastian Knox beívelő passzát, amivel 21-19-re megszerezte az Arbor View első vezetését.

november 1 csillagjegy

„Remekül játszik nálunk” – mondta Clayton Dardenről, aki kilenc pontot szerzett a padról. „Az ezt megelőző utolsó három-négy meccsen néhány kezdővel alulmaradtunk. Szóval belépett, sok percet kapott, és jól játszik.”

A junior gárda, Maximus Romero elhibázta az első négy lövését, de a második félidőben ziccerbe került, és mind a 15 pontját megszerezte. A jobb sarokból lőtt egy 3-ast, amellyel 14-1-re zárta a harmadik negyedet, majd 7:50-nél újabb 3-at ütött a billentyű tetejéről, így 33-20-ra tolta az előnyt.

Romero az előző két meccset kihagyta vállsérülés miatt.

„Ez volt az első meccse visszafelé” – mondta Clayton. 'Tehát egy kicsit rozsdás volt az első félidőben.'

Jalen Dickel nyolc pontot és négy lepattanót szerzett, Ridge Adams pedig hét pontot és hét lepattanót szerzett az Aggies csapatában (14-1), amely sorozatban nyolc meccset nyert. Az Arbor View még egy finomítást kapott, mielőtt visszatér az 5A osztályú Southern League-be, jövő csütörtökön a Canyon Springs ellen.

„A gyerekek az elmúlt egy-két hétben nagyon be voltak zárva a defensive endbe” – mondta Clayton. „Ha sikerül felpörgetni a támadást, és a védelem és a támadás mindkét oldalát felpörgetni, akkor remélhetőleg meglepünk néhány csapatot a bajnokságban. De ha nem kezdünk olyan támadólag a dolgokkal, mint ahogy ma este az első negyedévben láttad… akkor az 5A brutális lesz, mint tavaly.”

Gerald Patterson 12 pontja és hét lepattanója volt Cimarron tempójában (5-9).