Az LV nagy reményei miatt a magasabb osztályú Reno csapat elleni vereség megtérül a rájátszásban

Desert Pines RB Malik Jones (34) elkerüli a Faith Lutheran támadási kísérletét's CB Nehemiah Brooks ... Desert Pines RB Malik Jones (34) kikerüli a Faith Lutheran CB Nehemiah Brooks (1) támadási kísérletét a NIAA futballmeccsének második felében a Desert Pines High School-ban 2022. október 14-én, pénteken Las Vegasban. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

A Las Vegas High edzője, Erick Capetillo egy minőségi ellenféllel szemben szeretett volna egy késői tesztet, és a Wildcats megkapta azt a péntek estét Renóban.

A játékos felment északra és egy osztállyal feljebb, hogy szembenézzen az 5A Bishop Manogue-val, és 55-14-es vereséget szenvedett.

A Las Vegas (6-2) két hét múlva a Mountain League első helyezettjeként bejut a 4A osztály rájátszásába.

477 angyalszám

„Számunkra nagyszerű élmény megküzdeni a legmagasabb szintű versenyekkel államunkban, és látni, hogy hol tartunk” – mondta Capetillo. „Úgy gondolom, ez is felkészít minket a rájátszásra.”

Manogue (7-2) korán betalált, és visszakapott egy touchdownt, így 14-0-ra vezetett. A Las Vegasnak sikerült közel maradnia, 28-14-nél, mielőtt a Miners két TD-t szerzett az első félidő utolsó két percében, és 41-14-nél átvette az irányítást.

„Gödörbe helyeztük magunkat” – mondta Capetillo. „Ez az egyik dolog, amiről korábban beszéltünk, a kivégzés. Amikor ezek ellen a csapatok ellen játszol, nem láthatsz egy csapat 14 pontot az első negyedben. Ezek olyan dolgok, amelyekből nehéz visszatérni, különösen olyan nagy ellenfelek ellen, mint Bishop Manogue.”

Basic 27, Durango 25 — A Basicnél Antoine Taylor hét sacket regisztrált, ebből ötöt az első félidőben, és fumble-t kényszerített, hogy segítse a Farkasok vezetését, akik túlélték a késői gólt.

„Egész évben jól játszik, ő az egyik legjobb srácunk, de ma este nagyon felrobbant” – mondta Jeff Cahill, a Basic edzője. „Egyszerűen nem tudták megakadályozni. Tűzben volt. Az egész meccsen folyamatosan a háttérben volt. Az egész meccset megváltoztatta számunkra.”

Ennek ellenére a Durango (5-4, 2-2 4A Mountain League) kis híján kiegyenlítette a meccset, két perccel a hátralévő idő alatt szerzett touchdownt, így két ponton belülre került. A Trailblazers elment két pontra, de Basic (7-2, 2-1) távol tartotta őket a célterületről, majd visszaszerezte a belső rúgást.

A Wolves ezután egy first downt szerzett, hogy megszerezze a győzelmet.

Coronado 21, Spring Valley 19 — Coronadón a Cougars 21-7-re feljött az első félidőben, és onnan tartotta magát.

A Coronado (6-2, 3-1 4A Sky League) sérülés és alkalmassági problémák miatt a Spring Valley (5-4, 2-2) ellen kapott ki.

„Csak haverokat dobáltunk oda” – mondta Fred Biletnikoff Jr., a Coronado edzője. – Kifogytunk az emberekből.

Különösen a körülményeket figyelembe véve ez egy fontos visszavágó meccs volt a kulcsbajnokságot elvesztő Coronado számára egy héttel korábban Shadowba Gerinc .

„Tudtuk, hogy a múlt héten beszálltunk a játékba, és nehéz út áll előttünk a Shadow-val, majd a Spring Valley-vel” – mondta Biletnikoff. „Jövő héten tele lesz a kezünk a Sierra Vistával. Ezek a csapatok nagyon-nagyon jók lettek.”

Silverado 63, Sunrise Mountain 0 — Silveradoban a Skyhawks továbbra is megmutatta, milyen dinamikus a labda mindkét oldalán.

Brandon Tunnell mind a 11 passzt 277 yardot és három touchdownt szerzett. Donavyn Pellot három TD-t szerzett – rohanásban, fogadásban és visszavágón. Caden Harris három gólt szerzett. Három másik játékos egyszer ért el a célzónába.

A Silverado (8-0, 4-0 4A Desert League) az elmúlt hat meccséből négyen több mint 60 pontot szerzett. A Skyhawks kiállása a Sunrise Mountain ellen (4-5, 2-2) a negyedik volt öt meccsen belül, és az ötödik védés. Cimarron-Memorial pontjai a szeptember 30-i találkozón egy biztonsági okokból származtak.

Shadow Ridge 49, Mojave 0 — A Shadow Ridge-nél Coen Coloma csak négyszer passzolt, de mindet 143 yardot és két touchdownt szerzett. 42 yardot is futott.

Shadow Ridge-nek (8-1, 4-0 4A Sky) JaQuieze Holland is 96 yardot és két TD-t szerzett.

Jeremiah Campbell és Liam Guthrie is elkapott egy-egy gólpasszt.

A Mojave 2-6, 0-4 a bajnokságban.

Arbor View 48, Legacy 6 — Az Arbor View-ban Michael Kearns mind a nyolc passzt 204 yardot és öt touchdownt ért el.

december 30 -a csillagjegy

David Washington négy passzt kapott el 114 yardért és három TD-t az Aggiestől (7-1, 3-1 5A Southern League).

Az Arbor View három-három touchdownt szerzett az első és a második negyedben, így 42-0-ra vezetett a félidőben Legacy ellen (2-7, 0-4).

Forduljon Mark Anderson riporterhez a következő címen: manderson@reviewjournal.com. Kövesse @markanderson65 Twitteren.